85572-2019 - ÄndringSverige-Malmö: Skyltning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Implementering av navigering och skyltning till bibliotek i Malmö
Referensnummer: 19/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34928470 Skyltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser implementering av navigering och skyltning till
Bunkeflostrands bibliotek, Garaget, Husiebiblioteket, Kirsebergsbiblioteket,
Limhamnsbiblioteket, Masten 2, Oxiebiblioteket, Tygelsjöbiblioteket och
Rosengårdsbiblioteket (”Områdesbiblioteken”). Upphandlingen omfattar även optionsrätt.