Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45313100 Hissinstallationer
Ytterligare klassificering (cpv): 42416100 Hissar, 42416300 Hissverk, 45313000 Installation av hissar och rulltrappor
Leveransplats
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige
Värde