855823-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Strandtjänster – Drift och skötsel av strandbad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och skötsel av strandbad
BeskrivningUppdraget omfattar drift och skötsel/underhåll av fyra strandbad. Objekten är belägna på olika platser inom Hässelby-Vällingby stadsdelsområde.
Intern identifierareHV 2025/866
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92332000 Strandtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift och skötsel av strandbad