2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil
Beskrivning: Upphandlingen avser lastbil till entreprenadverksamheten inom Leva i Lysekil AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111310:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon