2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bäddmaterial
Beskrivning: Upphandling av bäddmaterial.
Intern identifierare: VF2025-00024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar, 39143110 Sängar och sängkläder samt särskilda hemtextilier, 39500000 Textilvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Intern identifierare: 1779072-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare: 1779073-1