85656-2022 - ÄndringSverige-Piteå: Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsdäck
Referensnummer: 2022.01
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inköp av däck samt tillhörande tjänster.