856614-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Snöröjning och halkbekämpning m m - Säter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning och halkbekämpning m m - Säter
BeskrivningSnöröjning och halkbekämpning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSnöröjning och halkbekämpning m m - område Säter
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107855:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSnöröjning och halkbekämpning m m - område Stora Skedvi
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107855:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelSnöröjning och halkbekämpning m m - område Gustafs
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107855:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelSnöröjning och halkbekämpning m m - område Silvberg
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107855:Lot:4