856961-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster i samband med räkenskapsgranskning – Räkenskapsrevision
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRäkenskapsrevision
BeskrivningUpphandlingen avser revisionstjänster avseende räkenskapsrevision för Region Kronoberg.
Intern identifierare25RS1058
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212500 Tjänster i samband med räkenskapsgranskning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsinbjudan Öppet förfarande (1)
BeskrivningEnligt upphandlingsdokument
Intern identifierare1842556-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKravspecifikation (1)
Intern identifierare1842558-1