2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggentreprenad för kontor och forensiska lokaler i Linköping
Beskrivning: Byggentreprenad för kontor och forensiska lokaler i Linköping
Intern identifierare: A524.401/2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning, 45216100 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader för ordningsmakten eller brand- och räddningstjänsten, 45216110 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader avsedda för ordningsmakten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggentreprenad för kontor och forensiska lokaler i Linköping