857146-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling avseende BI-specialister/SAS-utvecklare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling avseende BI-specialister/SAS-utvecklare
BeskrivningSpecifik upphandling avseende BI-specialister/SAS-utvecklare (nivå 4) till Hälso- och sjukvårdsförvaltningen.
Intern identifierareHSN 2025-0208
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000