2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anskaffning Övergångskopplingssats
Beskrivning: .
Intern identifierare: 25FMVU3412
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 41110000 Dricksvatten
Ytterligare klassificering (cpv): 41110000 Dricksvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Anskaffning Övergångskopplingssats