2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital tillsyn
Beskrivning: Upphandlingen avser digital tillsyn till Halmstad kommun i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: HN-2025/00265
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32323500 TV-övervakningssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster, 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000