See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fem sjuksköterskor sommarbemanning
Beskrivning: Tierps kommun söker fem sjuksköterskor för sommarbemanning under perioden 2025-xx-xx och 2025-xx-xx
Föregående meddelande: 389711-2019
Intern identifierare: 2025-32
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop av sjukskötersketjänster genom DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Avrop av sjukskötersketjänster genom DIS
Intern identifierare: 1667244-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kommersiella villkor
Intern identifierare: 1667245-1