2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support- och underhållsavtal EDP Future
Beskrivning: Förnyelse av support och underhållsavtal
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110657:Lot:1