858237-2025 - Resultat
Sverige – Elfordon – Servicebilar till Ronnebyhus
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelServicebilar till Ronnebyhus
BeskrivningSe underlag
Intern identifierare2025-1719
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelInformation om anbudsgivaren (1)
Beskrivningse underlag
Intern identifierare1792780-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelÖvergripande krav (1) (1)
Intern identifierare1792781-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsinbjudan (1)
Intern identifierare1792782-2