85830-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster
BeskrivningUpphandling omfattar bevakningstjänster med möjlighet att avropa olika optioner.
Intern identifierare25/133
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000