2. Förfarande
Förfarande
Titel: Naturvård & Trävård inom Gävle Kommun, AB Gavlegårdarna & Gavlefastigheterna
Beskrivning: Gävle Kommun upphandlar Natur och trädvård. Som ombud för AB Gavlegårdarna och Gavlefastigheterna. Nuvarande avtal går ut 2026-02-28
Intern identifierare: 15803
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Naturvård & Trävård inom Gävle Kommun, AB Gavlegårdarna & Gavlefastigheterna