858441-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Insamling av avfall – Upphandlingsunderlag Insamling av förpackningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingsunderlag Insamling av förpackningar
Beskrivning: Härmed inbjuds ni att lämna anbud på upphandlingen av insamling av förpackningar. Omfattningen framgår av upphandlingens handlingar.
Intern identifierare: IU25-120
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000