858702-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – 2025 Röntgen förbrukningsmaterial Region Norrbotten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Röntgen förbrukningsmaterial Region Norrbotten
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal på förbrukningsartiklar för röntgen för leverans till Region Norrbotten. Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen.
Intern identifierare: 25/337
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000