See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Valundersökningen 2026
Beskrivning: Upphandling avseende fältarbetet för valundersökningen 2026.
Intern identifierare: EUI 25 026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000