2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagningsstation Ihre och Hjorthålan
Beskrivning: Upphandlingen avser utökning av mottagningsstationer i Ihre och Hjorthålan.
Intern identifierare: KNAB-2025/87
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45251000 Bygg- och anläggningsarbeten: kraftverk och värmekraftverk
Ytterligare klassificering (cpv): 45251100 Anläggningsarbete för kraftverk, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45311200 Elektriska kopplingsarbeten, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000