2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobila reservkraftverk
Beskrivning: Upphandlingen avser ett engångsköp av fyra (4) stycken nyckelfärdiga mobila reservkraftaggregat på 100 kVA. Reservkraftverken ska vara fabriksnya.
Intern identifierare: KS 2025-295
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31120000 Generatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31121000 Generatoraggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmänna krav
Beskrivning: Upphandlingen avser ett engångsköp av fyra (4) stycken nyckelfärdiga mobila reservkraftaggregat på 100 kVA. Reservkraftverken ska vara fabriksnya
Intern identifierare: 1834619-0
Ytterligare klassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1834620-1
Ytterligare klassificering (cpv): 31121000 Generatoraggregat