2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städ utom sjukhusområden
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för successiva inköp av städtjänster av vårdlokaler, kontorslokaler samt allmänna utrymmen för Region Skåne och Folktandvården Skåne AB. Vidare definition samt kravställning av efterfrågade produkter framgår av kravspecifikationsdokument.
Intern identifierare: 2025-O000987
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (2)
Intern identifierare: 1813659-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation (1)
Intern identifierare: 1813660-1