859081-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sjukhustjänster och tillhörande tjänster – Psykiatrikertjänster Kriminalvården 2025:2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPsykiatrikertjänster Kriminalvården 2025:2
BeskrivningPsykiatrikertjänster
Intern identifierare2025-37103
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSjukvårdstjänster generell
BeskrivningPsykiatriker
Intern identifierare1841963-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde 1
BeskrivningLindåsa
Intern identifierare1841964-1