85913-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel- konsumentförpackningar, köp via e-handel inklusive plock och leverans
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel- konsumentförpackningar, köp via e-handel inklusive plock och leverans
Beskrivning: Uddevalla kommun genomför en samordnad upphandling tillsammans med Trollhättan stad och Vänersborg kommun gällande livsmedel, konsumentförpackningar, köp via e-handel inklusive plock av varor och leverans.
Intern identifierare: KS/2024:50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000