85932-2022 - ÄndringSverige-Sundbyberg: Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av kompletterande störningsreserv 2022/2023
Referensnummer: Svk 2021/5469
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
II.1.4.
Kort beskrivning