See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1100 Byggledare till Telge Nät AB
Beskrivning: Telge Nät AB är i behov av en byggledare.
Föregående meddelande: 768684-2024
Intern identifierare: 81149
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000