See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektering Södra villorna
Beskrivning: Uppdraget avser en detaljprojektering av ett bostadsområde Södra Villorna i nya stadsdelen Trädgårdsstaden utifrån tillhandahållna handlingar.
Intern identifierare: 2024-96
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000