2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagslots Båstads Kommun
Beskrivning: Upphandlingen omfattar företagslots.
Intern identifierare: KS000904/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000