86106-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Gymnastikutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Idrott och gymnastik.
Referensnummer: 279/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37420000 Gymnastikutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen gäller Idrotts- och Gymnastikutrustning/material samt Idrottsplatsutrustning till Göteborgs stad och övriga myndigheter som anges i förfrågningsunderlaget.