86183-2021 - ÄndringSverige-Nässjö: Animaliska livsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kolonialt och fryst sortiment, färskt kött och kioskvaror
Referensnummer: 079-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03142300 Animaliska livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Opi