See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckfordon till räddningstjänsten i Trelleborg
Beskrivning: Välkommen med ert anbud!
Intern identifierare: KS 2025/849
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000