Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
Leveransplats
Ort: Borås
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige