86310-2024 - Resultat
Sverige – Chefsutbildning – Konsulttjänster inom ledarskap
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster inom ledarskap
BeskrivningUppdraget omfattar coachning /rådgivning/mentorsstöd/handledning i ämnet ledarskap till chefer/ledare med personalansvar samt övriga ledare såsom teamledare, samordnare och gruppchefer som leder andra medarbetare där det inte rör sig om företagshälsovård eller utredningar. Uppdraget beställs av Avesta, Borlänge, Gagnef, Hedemora, Ludvika, Säter och Falu kommun tillsammans med det kommunala bolaget WessmanBarken Vatten & Återvinning AB (WBAB).
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80634:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning, 79415000 Konsulttjänster för produktionsledning, 80500000 Utbildningstjänster, 80511000 Personalutbildning, 80590000 Handledning