2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialbord/Arbetsplatser till Trollhättan
Beskrivning: Se bifogat upphandlingsunderlag.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118408:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39134100 Datorbord