2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultmäklaravtal till nya sjukhusområdet Karlskrona
Beskrivning: Konsultmäklaravtal till nya sjukhusområdet Karlskrona
Intern identifierare: RB2025-0649
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72221000 Konsulttjänster för företagsanalys, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79415000 Konsulttjänster för produktionsledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsultmäklaravtal till nya sjukhusområdet Karlskrona