Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 28/03/2023Slut: 27/03/2024
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Beställaren har rätt att ensidigt förlänga avtalstiden med oförändrade villkor för maximalt 1år i taget. Den sammanlagda tiden för avtalet får dock inte överstiga fyra (4) år.