2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handske operation
Beskrivning: Upphandling av operationshandske.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141420 Operationshandskar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001