See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem inom socialtjänst, hälso- och sjukvård.
Beskrivning: Upphandlingen avser nytt Verksamhetssystem inom socialtjänst, hälso- och sjukvård. .
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109851:Lot:1