86399-2024 - Resultat
Sverige – Webbsideutformningstjänster – Vidareutveckling, förvaltning och support av karlskrona.se
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVidareutveckling, förvaltning och support av karlskrona.se
BeskrivningVidareutveckling, förvaltning och support av karlskrona.se. Utveckling av hemsida
Intern identifierare2023/9325 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72420000 Internetutvecklingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000