Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: Ks26 2020-40
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Linköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ett ramavtal gällande leveranser av profilprodukter.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Linköpings kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 16 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79340000 Reklam och marknadsföring, 18530000 Presenter och priser, 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 22462000 Reklammaterial, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen