2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kranlastväxlare
Beskrivning: 1 st. kranlastväxlare
Intern identifierare: N400U25-310
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kranlastväxlare