See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solcellsanläggningar för Uppsalahem
Beskrivning: Entreprenaden ska vara färdigställd och tillgänglig för slutbesiktning 2024-06-20.
Intern identifierare: A244/23
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09330000 Solenergi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000