86591-2019 - ÄndringSverige-Karlskoga: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skrivare och Dokumenthantering
Referensnummer: 2019-001
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Karlskoga kommun välkomnar till anbudsgivning avseende Skrivare och dokumenthantering.
Syftet med upphandlingen är att tillgodose behovet av MFP skrivare, skrivare, kopiatorer, scannrar, faxar
Och toner för verksamheterna och tjänster relaterade till skrivare och utskriftshantering.