86600-2026 - Resultat
Sverige – Programmering av mjukvara samt rådgivning – OCPI-plattform och energihantering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOCPI-plattform och energihantering
BeskrivningGöteborgs Stads Parkeringsaktiebolag genomför upphandling avseende OCPI-plattform och energihantering för elbilsladdning med OCPP- och OCPI-integration.
Intern identifierare0154-24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000