86643-2017 - ÄndringSverige-Södertälje: Mötes- och konferenstjänster på hotell
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konferensanläggning dag och dygn för Telge, Södertälje, Katrineholm och Flens kommun.
Referensnummer: TI 2017-1070
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning