2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling förpackningsavfall och returpapper VÖFAB
Beskrivning: Upphandlingen avser fastighetsnära insamling av förpackningsavfall och returpapper för VÖFAB, Växjö Fastighetsförvaltning AB.
Intern identifierare: VÖFAB 2024-00016
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511300 Insamling av avfall, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000