See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hemodialys
Beskrivning: Omtag efter avbruten upphandling K 2022-10893
Föregående meddelande: 009272-2023
Intern identifierare: K 2023-3736
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33181000 Dialysapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000