86689-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlägsnande av slam – Slamsugningsentreprenad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlamsugningsentreprenad
BeskrivningRamavtal.
Intern identifierareKS 2023/10900 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000