2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende 10 kV Elångpanna
Beskrivning: Inbjudan till anbudsansökan för upphandling avseende 10 kV Elångpanna enligt bifogade underlag.
Intern identifierare: PM 5071-524
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000